O nás

Společnost INTES BOHEMIA s.r.o. vznikla na konci roku 1992 jako obchodní reakce na rozdělení tehdejšího Československa a svoji činnost zahájila 1.1.1993. se vznikem samostatné ČR.

V prvních letech činnosti se společnost zabývala výhradně obchodem a distribucí laboratorní diagnostiky jako výhradní distributor společnosti ROCHE, která je jedním ze světových lídrů v této oblasti. Založením dceřiné společnosti této švýcarské firmy v ČR na přelomu tisíciletí se také modifikovala forma a rozsah vzájemné spolupráce v oblasti laboratorní diagnostiky. V současnosti zajišťujeme kompletní distribuční služby v nejmodernějším systému direct delivery (přímé dodávky do 24h), skladové a logistické služby. Zároveň ve spolupráci se servisním oddělením Roche zajišťují naši servisní technici požadované odborné služby zákazníkům Roche v oblasti servisu laboratorní techniky a přístrojů. Společnost Intes Bohemia je právem hrdá na více než 25 let pevného partnerství s Roche diagnostics v ČR, které je tímto naším švýcarským partnerem nepřetržitě vyhodnocováno a zároveň tak posouváno na stále vyšší profesionální úroveň.

V posledním období se naše společnost znovu vrátila k obchodní a distribuční činnosti v dalších segmentech na poli zdravotnictví. Jedná se především o oblast patologie a imunohematologie, kde v ČR a SR zastupujeme společnosti Epredia – dříve Thermo Fischer scientific, DLAB a společnost DIAGAST. Zde budujeme celý systém, zahrnující obchodní zastoupení, product management, skladové a logistické zázemí a příslušný servis.

S ohledem na délku historie práce v této oblasti disponujeme zkušeným a odborným personálem, dostatečným skladovým a logistickým zázemím. Těšíme se na spolupráci se všemi našimi partnery i zákazníky.